Memori Кartele Mikro SD

INT-MSDHC64/1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
INTERGAL
MFR Part No: MSDX64G100V30
Memori Kartele, uSDHC, 64 GB, Klasë 10
18,35
(me TVSH): 2,53
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Integral Premium High Speed microSD (microSDHC/XC) cards are the perfect partner for your high-spec smartphone or tablet. Enjoy more space for photos, videos, music and apps. These superior cards offer super-fast read and write speeds and you can record 4K Ultra High-Definition video and take burst mode photos with confidence.

 

Features:

  • Ideal for use in compatible smartphones, tablets, digital cameras, actions cams, drones and game consoles
  • V30 specification ensures smooth video capture even when shooting at 4K Ultra HD and Full HD. No lag or dropped frames
  • Read speed up to 100 MB/s* for faster video steaming and efficient data transfer
  • Ultra-fast write speed for reliable burst mode and high-detail photography
  • A1 App Performance Specification - high IOPS ensures best performance in compatible smartphones and tablets
  • UHS-I, U3 specification
  • SD Adapter included
Lloji i kartelës
µSDXC
Kapaciteti
64 GB
Klasë 10
Max. read speed
100 MB/s
Max. write speed
70 MB/s
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.