GB-CAB098/5

GB-CAB098/5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
CABLE HDMI M/M 5.0m 4K/60Hz 270°
9,5
(me TVSH): 1,45
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w
CABLE HDMI M/M 5.0m 4K/60Hz 270°
A:
HDMI
male
B:
HDMI
male
270°
HDMI version
v2.0
Gjatësia 5 m
Ngjyra
 e zezë
Maximum video resolution
2160p pix
Max. transmission rate 18 Gb/s
podrzani rezolucii
1080p/30Hz
1080p/60Hz
1080p/120Hz
4K/30Hz
4K/60Hz
Standardet e Mbështetura
HDR
HEC
HDCP 2.2
CEC
ARC
eARC
3D

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.