Tripod

NE-TRIPOD02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: TPOD2300BZ
Qëndrim Kamerash, Tripod, 1610 mm, 3.5 kg
32,3
(me TVSH): 4,93
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Luxury photo and video tripod. Quick release plate, geared elevator and 90° vertical platform. Supplied with carrying bag.

 

Features:

  • Type: tripod
  • Max. height 161 cm
  • Max. load 3.5 kg
  • Material Aluminium
  • Color: black/grey
Maximum height 1.610 mm
Load Capacity 3,5 kg
Pesha 1.580 g
Materiali
alumin / plastikë
Ngjyra
 e përhimtë
 e zezë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.