Gjurmues Kabllove

FLUKE PRO3000
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS
Gjurmuesi i kabllove Ethernet, Sonda Analoge për Gjurmimin e Kabllove
142,38
(me TVSH): 21,72
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

FLUKE PRO3000 an analog tone and Probe kit for tracing wires (simple and fast) on non-active networks. The kit is consist of analog generator with two working modes (continuing and analog tone mode) and analog. The generator sends its signal through the line cord with alligator clamps and RJ11 connector. The probe has a “Quick-twist” tip for easy replacement. Although, this kit has a “SmartTone” function for identifying individual pairs.

 

Features:

  • Power supply: 9V battery
  • Max cable length: 16km
  • Smart Tone function for different tones generation

 

Set contents: signal generator, signal reciever, batteries and user manual.

 

Generated signal type
Interface
RJ11
Operation over live networks
Identification of service
Ethernet
POTS
PoE
Cable verification
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.