Shirit

CHEM-WIK AA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: CHEM-WIK AA
Shirit Desaldues, 1.5mm, 1.5m, Chemtronics
2,84
(me TVSH): 0,43
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

WIK AA - Ultra-pure, oxygen-free, copper braid quickly and completely removes solder from circuit boards and components. Its fast wicking action protects components from harmful heat damage.

Gjatësia 1,5 m
Gjerësia 1,5 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.