Letkoni

ZD-920D
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PUCTEC
MFR Part No: ZD-920D

Letkoni, 30 W, Kit

25
(me TVSH): 3,81
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

ZD-920D - Electronic tool kit consisted of 12 tools.

Set contents:

 • 30W soldering iron
 • Desoldering pump
 • Long nose plier
 • Diagonal cutting plier
 • Voltage tester
 • Screwdriver (+)
 • Holder
 • Multimeter
 • Spare tip
 • Solder
 • Soldering tip
 • Piston ring

 

**Hobby Program!

Dimensionet 275х380х35 mm
Pesha 777 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.