Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Pjesa rezerve dhe të konsumueshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 25 од 25
WEL.WTP90
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052922299
Saldues, 90 W, Weller
311,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-929B/IR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-929B Spare Solder Iron
Saldues, 48 W, Puctec
14,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXP65
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052921199N
Saldues, 65 W, Weller
328,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR SL-183I
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SL-183I
Saldues, 60 W, Solomon
21,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.52641099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052641099N
Senzor, Temperaturës, Nxemës i Letkonit, LR21
76,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HAKKO AS5000
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HAKKO AS5000

Senzor i temperatures

68,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HQ-SOLDER/SP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SOSP1
Pjesë Кëmbimi, Sfungjer
1,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.54441600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054441699
SMT Adapter për WSP80, Weller
31,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.53119099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053119099
Pjesë Кëmbimi, K-Type Thermoelement
150,38
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WLSK200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLSK200
Vakuum, Laps, SMD
142,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.70-07SU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051615099
Vegel per Doreze Salduese, Solder-Ejector, Pyropen, WEL.70-07SU
33,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-SOLD001
Informata të shpejta
(0)

Vegla ndihmese per saldim, 6 cope.

8,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND-PP KIT
Informata të shpejta
(0)
Mjet, Vakuum, SMD
4,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-8917/T8
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 79-1586
SOLD.TIP N5-6, ZD-8917,ZD-8915
2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-8917/T7
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 79-1576
SOLD.TIP N5-6, ZD-8917,ZD-8915
2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.