Tel Lidhës pa Plumb me Bakër

TIN-IND2 250GR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CYNEL UNIPRE
MFR Part No: SN99CU1-1,00-250G
Kallaj, 1 mm, 250 gr, Sn99.3/Cu0.7
27,92
(me TVSH): 4,26
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
SOLD.TIN 0.7mm 100gr +Ag3
Përbërja
Sn: 99.3% / Cu: 0,7%
Diametri 1 mm
Pesha 250 g
Flux 3,0 %
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.