Tel Lidhës pa Plumb me Bakër

TIND-IND4 500GR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CYNEL UNIPRE
MFR Part No: SN99CU1-0,70-500G
Kallaj, 0.7 mm, 500 gr, Sn99.3/Cu0.7
56,77
(me TVSH): 8,66
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
SOLD.TIN 0.7mm 100gr +Ag3
Përbërja
Sn: 99.3% / Cu: 0,7%
Diametri 0,7 mm
Pesha 500 g
Flux 3,0 %
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.