Tel për Pastrim

WEL.51384099
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Weller
MFR Part No: 51384099
Pastrues per Maje Letkoni, 51384099, Weller
4
(me TVSH): 0,61
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Weller 51384099  - replacement brass wool ball for WDC and WDC2 dry soldering tips cleaners.

 

Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.