Pajisje për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 10 од 10
TIN-IND2 1000GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN99CU1-1,00-1KG
Kallaj, 1 mm, 1000 gr, Sn99.3/Cu0.7
110,1
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIND-IND4 1000GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN99CU1-0,70-1KG
Kallaj, 0.7 mm, 1000 gr, Sn99.3/Cu0.7
72,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIN-IND2 100GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN99CU1-1,00-100G
Kallaj, 1 mm, 100 gr, Sn99.3/Cu0.7
12,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIN-IND2 500GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN99CU1-1,00-500G
Kallaj, 1 mm, 500 gr, Sn99.3/Cu0.7
55,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51382599
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051382599
Pastrues per Maje Letkoni, 51382599, Weller
5,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.51384099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051384099
Pastrues per Maje Letkoni, 51384099, Weller
4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.SOLD.WOOL
Informata të shpejta
(0)
Pastrues per Maje Letkoni, Goobay
3,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51382499
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: Т0051382499
Pastrues per Maje Letkoni, 51382499, Weller
4,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.51384199
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051384199
Pastrues per Maje Letkoni, 51384199, Weller
3,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-DSTIPESD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSTIPESD
ESD Tip për Pumpa Desaldim, Bondline
16,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.