Stacioni i Kontrollit të Temperaturës

ERSA RA4500D
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ERSA
MFR Part No: 0RA4500D
Stacioni i Kontrollit të Temperaturës, Njësi, digjitale e kontrollit, të temperaturës, për banjën, bashkues Ersa
656,66
(me TVSH): 100,17
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

ERSA RA4500D - Digital temperature control unit for Ersa solder baths, it is consisted from temperature sensor and control unit for solder bath power supply control.

 

Features:

  • Digital microprocessor unit for precise temperature control
  • Temperature range: 50 - 600 ° C
  • Operating voltage: 230V
  • Max. power: 3,000W
  • Temperature sensor: thermocouple type K or J
  • Accuracy: ± 1 ° C
  • Clearly visible 3 digit temperature display
  • Easy soft button operation
  • Possibility of connecting various temperature sensors
  • ESD protection

 

Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.