Rework (BGA) stacione

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MS-REWORK01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DS01.1001

Desoldering Station, Hot Air, 480W, Martin

4.419,62
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-REWORK01/HB04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DS01.4001

Desoldering Station, hot air, 480W, Martin

5.470,12
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-REWORK01/HB05
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DS01.4003

Desoldering Station, Hot Air, 480W, Martin

7.114,8
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-REWORK10.6HV
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DB00.1065

Rework Station, Solder, Desolder, Camera, 3300W

36.220,8
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-REWORK10.6HXV
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DB00.1066

Rework Station, Solder, Desolder, Camera, 5300W

41.395,2
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-REWORK05.6 IX
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HA00.5000

Rework Station, Solder, Desolder, Camera, 2000W

13.831,77
Më shumë
Nuk ka në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.