Stacione të kombinuara punuese

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.WR3000M
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053368699N
Set Punues Tre Kanalësh, WR 3000M, 420 W, 550°C, Weller
3.821,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053377699N
Stacion Punues Kanal i Dyfishtë, WR 2, 300 W, 550°C, Weller
1.668,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR3M
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053366699N
Stacion Punues Tre Kanalësh, WR 3M, 420 W, 550°C, Weller
2.735,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA i-CON V2AP
Informata të shpejta
(0)
Set Punues Kanal i Dyfishtë, i-CON VARIO 2AP, 200 W, 450°C, Ersa
1.808,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA i-CON V4
Informata të shpejta
(0)
Set Punues 4 Kanalësh, i-CON VARIO 2AP, 200 W, 450°C, Ersa
2.236,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WR2002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053380699N
Set Punues Kanal i Dyfishtë, WR 2002, DSX80 / WP80, 300 W, 550°C, Weller
2.152,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXD2020
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053429399N
Set Punues Kanal i Dyfishtë, WXD 2020, 200 W, 450°C, Weller
1.878,28
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXR3031
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053502699N
Set Punues Tre Kanalësh, WXR 3031, 600 W, 550°C, Weller
4.145,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA i-CON1V
Informata të shpejta
(0)
Stacion Saldimi dhe Desaldimi Kanal i Dyfishtë, i-CON 1V, 80 W, 450°C, Ersa
678,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-917/SDS
Informata të shpejta
(0)
Stacion Saldimi dhe Desaldimi Kanal i Dyfishtë, ZD-917, 140 W, 480°C, Puctec
215,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-8917/SDS
Informata të shpejta
(0)
Stacion Saldimi dhe Desaldimi Kanal i Dyfishtë, ZD-8917, 150 W, 480°C, Puctec
206,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.