Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Stacione i ajrit të nxehtë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZD-912/SRS
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: ZD-912
Saldues dhe Desaldues me Stacion, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec
190,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-982/SRS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-982
Saldues dhe Desaldues me Stacion, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec
222,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WHA3000P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053334699N
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WHA 3000P, 600 W, 550°C, Weller
4.437,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8908/SRS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-8908
SMD Stacion Saldimi me Ajër, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec
87,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WAD101
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053266699N
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
1.333,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WR2000A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053378699
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WR2000A,, 250 W, 550°C, Weller
1.955,55
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.