Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Stacione për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
ERSA i-CON1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 0IC1100A
Stacion Saldimi, Digital, Display, 150 W
563,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WHS40D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 56828699
Stacion Saldimi, Digjital, 40W
211,22
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.