Havia gaze

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.PYROP-PIEZ
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEL.PYROP-PIEZ
Letkon me Gas, 80 W, 500 °C, 3 h
222,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA INDEP.75P
Informata të shpejta
(0)
Letkon me Gas, 500 C, 75 W
134,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.PYROPEN-JR
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: T0051607599
Letkon me Gas, 450 °C, 60 min
120,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WT13EU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WT13EU
Letkon me Gas, 1300 °C, 50 min
43,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA INDEP.75B
Informata të shpejta
(0)
Letkon me Gas, 500 C, 75 W
104,23
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.PYROPEN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051606099
Letkon me Gas, 35 W, 375 °C
220,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WP60K
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051608799
Letkon me Gas, 60 W, 500 °C, 60 min
113,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FIXPOINT SLD01
Informata të shpejta
(0)
Letkon me Gas, 400 C, 20 min
24,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.