Doreza havie

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
RND 560-00234
Informata të shpejta
(0)

Saldues, 150W, Set.

74,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR 971A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-971A

Saldues me maje qeramike.

22,64
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.WLBRK12
Informata të shpejta
(0)
SOLDER IRON 12W,510°C,BAT.Rech
101,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.