Gjurmuese i kablleve dhe gypeve

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RAD.C.A.T.4+/TR
Informata të shpejta
(0)
Gjenerues i Sinjalit, Digjital, RAD CAT4+, 33 kHz, 1 W
961,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.C.A.T.4+/CLA
Informata të shpejta
(0)
Gjenerues i Sinjalit, Digjital, CAT4+, 100 mm
354,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.C.A.T.4+
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, Metal, GPS, StrikeA
1.276,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.C.A.T.4+/KIT
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, CAT4+
2.428,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAD.RD1500LGW-EU
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, Metal, 250 MHz, Kujtim 16 GB
Më shumë
ne Kerkese
RAD.C.A.T.4+/BAG
Informata të shpejta
(0)
Mbaj çanta, Radiodetection C.A.T.4+
105,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.