Fuqi e kualitetit

Power quality

20.08.2015

Zgjedhje e re për monitorimin dhe përmirësimin e kualitetit të energjisë elektrike, duke përfshirë garantimin e kursimit

ELSPEC – Brend-art zgjedhje innovative dhe teknologjike në aplikacionet më komplekse.

 

Preciziteti i energjisë dhe nevoja për optimizimin e saj çdo ditë të jetës është tema më e shpeshtë e menduar në shoqëri. LOGING Electronics si kompani përcjell këtë problem për shumë vite, vazhdimisht meson zgjedhje të reja në mënyrë që të monitoron dhe përmirëson kualitetin e energjisë elektrike dhe që ta bën atë të disponueshme tek kompanitë tona.

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.