Regjistrues е Termo Higrometër

EXTECH RHT20
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Extech
Matësi Lagështisë Temperaturësme, Termometri
169,72
(me TVSH): 25,89
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Extech RHT20 is humidity/temperature datalogger. Monitors humidity and temperature levels in warehouse, storage rooms, freezers, shipping wans and offices.

 

Features:

 • Temperature range: (-40 +70)˚C
 • Temperature reading accuracy: ±1˚C (-40 +10)˚C, ±2˚C for other range
 • Humidity: (0-100)%
 • Humidity reading accuracy: ±3%RH (20-40% and 60-80%), ±5%RH (0-20% and 80-100%)
 • Dew point measuring
 • Long battery life
 • Power supply: 3.6V lithium battery
 • USB interface for easy setup and data download
 • Selectable sampling rate: 1 second to 24 hours
 • User programmable alarm thresholds for RH and Temperature
 • LCD displays current readings, Min/max and alarm status

 

Set contents: 3.6V Lithium battery, mounting bracket with combination lock, and windows 98, 2000, XP, and Vista compatible analysis software.

Housing form
Measuring parameters
Out
USB
Relay out
Display
Po
Logger funksion
Po
Alarms
External probe input
Jo

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.