Termometër dykanalësh

TECPEL DTM307B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Tecpel

Termometër dykanalësh për përdorim me sonda të temperaturës të tipit K.

89,68
(me TVSH): 13,68
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Tecpel DTM307B thermometer with dual thermocouple input for different temperature measurement.

 

Features :

 • Supported range: (-50+1,300)°C
 • Probe Connection Detector
 • 3 1/2 Digit LCD display
  Accuracy (under ambient temperatures 18°C to 28°C)
  (0.3% rgd + 1°C), -50°C to 1000°C
  (0.5% rgd + 1°C), 1000°C to 1300°C
 • Function & unit sign display °C of °F annunciators
 • Differential temperature (T1-T2)
 • Front panel offset adjustment
 • Reading hold
 • Input protection 60V DC or 24V rms AC
 • Automatic low battery indication
 • Overrange indication
 • With 0.1°C resolution

 

Consisted of: 2xTPK01 temperature probes, user manual.

Channels 1
Temperature probe
Logger funksion
Jo
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.