Infrared Thermometer

FLUKE 62MAX
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE
IR Thermometer, Non Contact Thermometer, -30:500 °C, Fluke
151,04
(me TVSH): 23,04
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

FLUKE 62MAX - Termometër pakontakt me funksione të përparuara, shtëpizë të mbrojtur nga pluhuri dhe lagështira me IP54, si dhe rrënie e rastësishme nga 3m. I zbatuar për matje në industrinë, por edhe në të gjithë vende të tjera ku është i nevojshëm.

 

Karaktersitika:

  • Sferë matëse: (-30+500)°C me rezolucion 0,1°C
  • Rezolucion optik: 10:1
  • Orë e rikumbimit <500ms
  • LCD displej i madh, i ndriçuar
  • Emisivitet 0,10 deri 1,00 me hap 0,01
  • MIN/MAX/AVG/DIF funksione
  • Kapaciteti i baterisë: 10 orë punë me laser dhe dritë të mbprapshme të përfshirë
  • IP54 mbrojtje nga pluhuri dhe lagështira
  • Mbrojtje nga rrënie nga lartësi: 3m

 

Kompleti përmban: Fluke 62Max termometër pakontakt, 1x1,5V AA bateri, mbajtës i sigurshëm për varje të instrumentit, udhëzim për përdorim.

Temperaturë e gamës -30 - 500 °C
Saktësi 1,5 %
Rezolucion optik
10:1
Orë e rikumbimit 500 ms
Emitim
Hyrje për sondë temperature
Jo
Rrezë laserike
Me një pikë
Leximi
MIN
MAX
DIF
AVG
IP Mbrojtje
IP54
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.