LCR dekade

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PKT-P3270
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3270
Induktorë Dekadë me Kapak Rrotullues, 10H
284,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P3275
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3275
Kondenzatorë Dekadë me Kapak Rrotullues, 10uF
260,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2705
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2705
Matës i Induktorëve per Gamë nga,  0-1H
348,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
METREL MA-2405
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2405
Matës i Kondezatorëve per Gamë deri, 100pF-100nF
326,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2115S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2115S
Rezistor Dekadë deri, 1MΩ, Rezolucion 0,1Ω
286,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2115
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2115
Rezistor Dekadë, 10MΩ, Rezolucion 1Ω
266,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P3265
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3265
Rezistorë Dekadë me Kapak Rrotullues, 10MΩ
174,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.