Matës i fuqisë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
METREL MI-3309BT
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3309 BT
Instrument i Cili Eshte per te Testuar Sigurine e Elektricitetit ne Pajisje, me bBuetooth Lidhje
1.074,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-3360F
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3360F
TESTER PAT
2.690,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON DW-6090
Informata të shpejta
(0)

Mates i fuqise, Digjital, njefazor.

391,34
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GPM-8213
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GPM-8213
Matës i Rrymës për Matjen e Rrymës 1 Fazore (1P/2W) AC
1.228,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GPM-8310
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GPM-8310
Matës i Rrymës për Matjen e Rrymës 1 Fazore (1P/2W) AC
2.400,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
YOKOGAWA WT310E
Informata të shpejta
(0)
Mates Digjital i Fuqise, Kompakt, Aplikohet per Testim ne Prodhim dhe Zhvillime Kerkimore
3.880,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK PEL-504
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEL-504-80-70

DC load, electronic, 0-80V, 0-70A, 350W.

 

1.971,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.