Miliommetra

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
INSTEK GOM-804
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GOM-804
Miliohm Meter, DC, Low-Resistance
735,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GOM-805
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GOM-805
Miliohm Meter, DC, Low-Resistance
1.215,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GTL-108A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GTL-108A
Probes, 4-Wire, Milliohm Meter
105,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P2705
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 2705
Miliohm Meter, Digital, Low-Resistance
161,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GVT-417B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GVT-417B
Analog Low-Voltage Meter, AC Millivoltmeter
353,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.