Terminale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
VS-5195
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5195
Terminali i Vidhave për Altoparlantë, 2 Pole, e Zëzë / e Kuqë, Visaton
75,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-ST77
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VS-ST77
Terminali i Vidhave për Altoparlantë, ST 77, 2 Pole, e Zëzë / e Kuqë, Visaton
9,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LK 02 RG
Informata të shpejta
(0)
Terminali i Vidhave për Altoparlantë, 2 Pole, e Zëzë / e Kuqë
2,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CC-210
Informata të shpejta
(0)
Push Terminal për Altoparlantë, 4 Pole, e Zëzë / e Kuqë
0,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CC-211
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CAVC26910BK
Push Terminal për Altoparlantë, 2 Pole, e Zëzë / e Kuqë
0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-PT57NG
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5192
Push Terminal për Altoparlantë, PT 57 NG, 2 Pole, e Zëzë / e Kuqë, Visaton
3,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-LK-2NG
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5189
Push Terminal për Altoparlantë, LK 2 NG, 2 Pole, e Zëzë / e Kuqë, Visaton
4,7
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-BT-95/75
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5182
Terminali i Vidhave për Altoparlantë, BT 95 75, 4 Pole, e Zëzë / e Kuqë, Visaton
15,21
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CC-212
Informata të shpejta
(0)

Terminal i audios, 2 pole, i zi dhe i kuq.

2,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.