CIR-M10230

CIR-M10230
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Circutor
MFR Part No: EC96 .../5A
MULT.PANEL ANAL.AC-A 5A,96x96
50,05
(me TVSH): 7,63
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MULT.PANEL ANAL.AC-A 5A,96x96
Measuring parameter
Current range 5 A
Accuracy class 1,5
Panel dimensions
96x96 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.