Thermal Imaging Camera

FLIR E8-XT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLIR
Infrared Camera, Thermal Imager, 320x240, -20:550 °C, <0.05 °C, 45x34 °, 3", IP54
4.394,98
(me TVSH): 670,42
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TESTER-TERM.CAM.320x240,50MK
Madhësi e displeit 3 ''
Temperaturë e gamës -20 - 550 °C
Ndjeshmëri termike (NETD) 50 mK
IR rezolucion (FPA size) 320 x 240 pix
Kënd hapësinor (FOV) 45 x 34 °
Rezolucioni hapësinor (IFOV) 2,6 mRad
Rezolucioni i fotos 3,1 Mpix
Saktësi 2 %
Shpejtësi e freskimit të imazhit 9 Hz
Komentare të zëshme të imazhit
Jo
Min IR largësi e fokusit 60 cm
Tregimi i imazhit
Infra e kuqe e tërë
Fotografike e tërë
Foto në foto
Infra e kuqe e përzier dhe e shikueshme (blending)
Video dalje
Jo
Medium për incizim të imazheve
Memori e brendshme
Korigjimi i emitimit
Po
Transmission correction
Alarme ngjyrë
HOT
COLD
Isotherm
Kohëzgjatje e baterive 4 h
Mundësi për shtimin e thjerëzave
Jo
Povrzuvanje_termokamera
USB
Wi-Fi
Pesha 575 g
IP mbrojtje
IP54

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.