Multimetër

MASTECH MS8233A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MASTECH
MFR Part No: MS8233A
Mini Multimetër Digjital, 600V, 10A, 2MΩ
17,15
(me TVSH): 2,37
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

MS8233A is miniature digital multimer for perfrorming basic measurements.

 

Features:

  • Manual range
  • Pocket Size and 2000 counts LCD Display
  • Tests AC/DC Voltage, DC Current and Resistance
  • Diode and Continuity Test
  • Data Hold function
  • CAT III 600V

 

Paraqitje e displeit 2.000
AC Tension 600 V
DC Tension 600 V
DC Rrymë 10 A
Saktësi 0,5 %
Rezistencë 2 MΩ
HOLD funksioni
po
Kategori e tensionit
CAT III 600V

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.