INSTEK GDM9060GP

INSTEK GDM9061GP
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Instek
MFR Part No: GDM-9061GP
MULT.LAB.-BENCH 6.5-Dig+GPIB
1.704,76
(me TVSH): 260,05
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MULT.LAB.-BENCH 6.5-Dig+GPIB
Number of digits
6.5
TRMS
AC
AC Tension 750 V
DC Tension 1.000 V
AC Rrymë 10 A
DC Rrymë 10 A
Saktësi 0,0035 %
Rezistencë 100 MΩ
Frekuencë 1.000 kHz
Kapaciteti 100 µF
Temperaturë e gamës -200 - 600 °C
Faktori i plotësisë
Po
Distancë e frekuencës për AC 300 kHz
Math functions
DataHold
Rel
Analytical functions
Histogram
Other functions
Koneksion me PC
RS232
USB
GPIB
LAN
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.