Furnizues i rrymës në laborator

PKT-P6215
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Peaktech
MFR Part No: P 6215

Furnizues i rrymës në laborator, 4 kanale, 30 VDC, 5A, 345W

530,51
(me TVSH): 80,93
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Peaktech P6215 is laboratory power supply, 4 channels, total power 345W

 

Features:

  • Quad channel power supply (2 x 0 - 30 V/0 - 5 A; 0 - 6,5V/3 A; 0 - 15 V/1 A)
  • 14mm 3-digit blue LED digital display
  • Switchabel display between channels
  • Outputs can be switched off
  • Overload and short circuit protection
  • Internal heat sink and fan
  • High load stability and low ripple
  • Rugged metal housing with carrying handle

 


Consisted of: power supply, power cord, manual.

Regjimi i punës
Me ndërprerje
Numri i kanaleve 4
Kanali 1
0-30V DC, 0-3A
Kanali 2
0-30V DC, 0-5A
Kanali 3
0-6,5V DC, 3A
Kanali 4
0-15 V DC, 1A
Fuqia 345 W
Master/Slave koneksion
Po
Rregullimi i tensionit rrjetor 0,01 %
Rregullimi i mbingarkimit 0,01 %
Mbrojtje
Mbrojtje nga lidhje e shkurtë
Mbrojtje nga mbingarkimi
On/Off rregulim me daljet
Po
Pesha 10 kg
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.