Furnizues i Rrymës i Programueshëm

INSTEK PSS-2005
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Instek
MFR Part No: PSS-2005(RS232)
Furnizues i Rrymës i Programueshëm, 20V, 5A
814,05
(me TVSH): 124,18
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

GW INSTEK PSS-2005 - programmable DC power supply. The LCD panel simultaneously displays output and other parameters and the regulated cooling fan ensures low noise for comfortable operation.

 

Features:

 • Single Output: DC 20V/5A
 • Digitized Programmable Interface
 • High Resolution: 10mV, 1mA
 • High Stability, Low Drift
 • Over-Voltage, Over-Current, Over Temperature Protection
 • Built-in Buzzer Alarm
 • LabVIEW Driver
 • Standard Interface: RS-232C
 • Optional Interface: GPIB (IEEE-488.2)
 • Optional European Jack Type Terminal
   

Consisted of: PSS-2005, test leads GTL-104A and GTL-204A, power cord, instuction manual.


Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.