Gjenerues i Orës

MCU2600-ITT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Gjenerues I Ores, 4.14 V në 6 V, DIP-14
3,03
(me TVSH): 0,22
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Digital Clock Generator.

Features:

  • Supply voltage: (4.14-6)V
  • Input current: 2mA
  • Case: DIP-14
Tensioni pune 4,14 - 6 V
Nominal Current 2 mA
Temperatura e punës 0 - 65 °C
Numri i pineve
14
Shtëpizë
DIP
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.