Altoparlante

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 9 од 9
NE-SPKHOLD02/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPMT5721BK
SPK HOLD. 20kg x3,Wall
27,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-SPKHOLD02/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPMT5721WT
SPK HOLD. 20kg x3,Wall
27,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-5095
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5095
Pjesë Lidhëse për Altoparlant, Mashkullore / Femerore, Visaton
0,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-UP35/3
Informata të shpejta
(0)
Bordi, i Qarkut, Universal, x2/3, 180X155 mm
8,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-UP35/2
Informata të shpejta
(0)
Bordi, i Qarkut, Universal, x2, 150X90 mm
6,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-5145
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5145
Rezistor e Kryqëzimit, MOX, 1.5 Ω, 10W, Visaton
1,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-5144
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5144
Rezistor e Kryqëzimit, MOX, 1 Ω, 10W, Visaton
1,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-5148
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5148
Rezistor e Kryqëzimit, MOX, 3.3 Ω, 10W, Visaton
1,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VS-5146
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5146
Rezistor e Kryqëzimit, MOX, 2.2 Ω, 10W, Visaton
1,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-5152
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 5152
Rezistor e Kryqëzimit, MOX, 6.8 Ω, 10W, Visaton
1,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CC-212
Informata të shpejta
(0)

Terminal i audios, 2 pole, i zi dhe i kuq.

2,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.