Referente

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZTK33B
Informata të shpejta
(0)
Diode e Tensionit, 33V, 20ppm, DO-35
0,54
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LM336Z/2.5.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM336Z-2V5
Diode e Tensionit, 2.5V, 54ppm, TO-92
0,98
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LM336Z/5.0.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM336Z-5.0-FSC
Diode e Tensionit, 5V, 54ppm, TO-92
1,06
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
L5630-SAN
Informata të shpejta
(0)
Diode e Tensionit, 5V, TO-92
1,53
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LM385Z1.2.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM385Z-1.2G
Diode e Tensionit, 1.2V, 150ppm, TO-92
1
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LM385Z2.5.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM385Z-2.5
Diode e Tensionit, 2.5V, 150ppm, TO-92
3,08
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TAA550B
Informata të shpejta
(0)
Diode e Tensionit, 33V
0,31
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
UPC574J-NEC
Informata të shpejta
(0)
Diode e Tensionit, 33V, TO-92
0,72
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.