Stand-Alone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SUPERPRO 7000
Informata të shpejta
(0)
Programues Flash, NAND, Shpejtësi e Lartë
2.835,62
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SUPERPRO 5000
Informata të shpejta
(0)
Programues Universal, i Pavarur, USB
2.178,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SUPERPRO ISO1
Informata të shpejta
(0)
Programues Universal, i Pavarur, USB
1.214,21
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEAP SU300-KIT
Informata të shpejta
(0)
Programues Universal, i Pavarur, 2 x 48P
198,02
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SUPERPRO 6000E
Informata të shpejta
(0)
Programues Universal, i Pavarur, USB
1.770,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SUPERPRO 611S
Informata të shpejta
(0)
Programues Universal, i Pavarur, USB, 48P
1.112,93
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.