Rëshqetës

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SIBER 150480/F
Informata të shpejta
(0)
Potenciometër rrëshqitës, 100 kOhm, 0.4 W
7,5
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SIBER 441406/C
Informata të shpejta
(0)
Potenciometër rrëshqitës, 100 Ohm, 0.4 W
7,5
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.