Тrimmer Potenciometër Horizontale

IP 330R
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Тrimmer Potenciometër Horizontale, 330 Ohm, 0.3 W
0,22
(me TVSH): 0,03
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Horizontal trimmer potentiometer 330Ω.

 

Features:

  • Diameter: 6mm
  • Max. dissipation: 0.3W
  • Tolerance: ±25°
  • Temperature range: (-25 +100)°C
  • Rotation angle: 240° (± 10°)
Rezistencë 330 Ω
Fuqia Maksimale 0,3 W
Tolerancë 25 %
Dimensionet 6 mm

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.