100W

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
AX-100W 10R
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HS100-10RJ
Rezistore 100W, 10 Ohm, ± 5%
15,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
AX-100W 2K7
Informata të shpejta
(0)
Rezistore 100W, 2.7 kOhm, ± 5%
18,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.