50W

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
AX-50W 3R3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PDM050JW33JB00
Rezistore 50W, 3.3 Ohm, ± 5%
7,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
AX-50W 390R
Informata të shpejta
(0)
Rezistore 50W, 390 Ohm, ± 5%
7,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
AX-50W 300R
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HS-50W-301J ROHS
Rezistore 50W, 300 Ohm, ± 5%
10,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.