Skip Navigation Links.

Më të rejat: Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 7
WEL.SD1000
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051301799N
Mbajtës për Kallaj, Weller
84,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RH-KL2B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KLEPS 2 schwarz / black

Sonda testuese me lidhje per saldues, e kuqe.

3,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RT-606
Informata të shpejta
(0)
Idikatore i Rrotullimeve dhe Fazes, 3 Fazes, 100 - 660 V AC, 45 to 70 Hz
52,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SWITCH
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEL.SWITCH
Ndërprerës i Temperaturës, Weller TCP
68,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SH-60/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SH-60
Pompe desalduese, 200 mm
19,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI27
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056402199N
Letkoni, 25 W
87,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.SPI16
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056400599N
Letkoni, 16 W
87,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.51616099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEL.51616099

Gaz, Butan, 75 ml

9,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WELL. ST1 VRV
Informata të shpejta
(0)
Maje Salduesi, WP25, WP30, WP35, 0.8 mm, 1.6 mm WELL. ST51 VRV
4,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HK-20N
Informata të shpejta
(0)
Pompe desalduese, Pompe, HK-20G
1,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPIC16S0.4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI15210-10
Maje Salduese, Rreth, 0.4 mm
8,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.SPI41CB2.0
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI40224-10
Maje Salduese, Daltë, 2.0 mm
8,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI16CB1.2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI15212-10
Maje Salduese, Daltë, 1.2 mm
1,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL. DSH114/FU
Informata të shpejta
(0)
Maje Desaldimi, DS 22, DS 80, DSV 80, Weller DSH114/FU
5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR V-1/SO
Informata të shpejta
(0)
Pompe desalduese, Pompe, SH-60
0,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.