Skip Navigation Links.

Më të shikuarat : Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 7
FLUKE T5-600
Informata të shpejta
(0)
Detektor i Тensionit, Bypolar, 100 A, 600 V, 1000 R
226,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SEW 276HD
Informata të shpejta
(0)
Detektor Teleskopik i Tensionit të Lartë, 24 kV
193,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE T150
Informata të shpejta
(0)
Detektor i Тensionit, Bypolar, 6 - 690 V, 0 - 400 kR
198,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Z9-0001
Informata të shpejta
(0)

e-Katalog i instrumenteve matëse, 2021-2022.

Më shumë
ne Kerkese
Z9-0006
Informata të shpejta
(0)

GW Instek - katalog i pajisjeve matëse.

Më shumë
ne Kerkese
Z9-0003
Informata të shpejta
(0)

Fitel - Pajisjet dhe splicerët e fibrit optik (splicering) Katalog

Më shumë
ne Kerkese
Z9-0005
Informata të shpejta
(0)

Fluke Hart Scientific - Katalog për Kalibrimin e instrumenteve Matëse për Temperaturë

Më shumë
ne Kerkese
Z9-0002
Informata të shpejta
(0)

FLUKE Pajisje Testuese - е-katalog

Më shumë
ne Kerkese
Z9-0004
Informata të shpejta
(0)

Fluke Pajisje Precize - Kalibrimit të Pajisjeve Matëse Katalog

Më shumë
ne Kerkese
Z9-0009
Informata të shpejta
(0)

Janitza - Pajisjeve Matëse për Optimizimin e Shfrytëzimit të Energjisë Katalog

Më shumë
ne Kerkese
PKT-P6225A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6225 A
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 5 A
120,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HYELEC HY5003B
Informata të shpejta
(0)
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 50 VDC, 3 A
93,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HYELEC HY3005D
Informata të shpejta
(0)
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 5 A
134,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INSTEK SPD-3606
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPD-3606
Furnizues i Rrymës, 3 Kanalet, 30 VDC, 6 A, Laboratorik
1.055,9
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK SPS-1820
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPS-1820
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 18 VDC, 20 A, Laboratorik
698,89
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.