Kondezatorë Keramik

CCLM 100K
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Kondezatorë Keramik, 100nF, 50V
0,08
(me TVSH): 0,01
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Multilayer ceramic capacitor that offers unsurpassed volumetric efficiency, delivering the highest capacitance in the smallest package sizes and exhibit excellent high frequency characteristics.

 

Specification:

  • Capacity: 100nF
  • Max voltage: 50V
Kapaciteti 100 nF
Tensioni maksimal 50 V-DC
Lead spacing 2,54 mm

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.