Kondezatorë Elektrolitik

1/400P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: 1 UF 400 V
Kondezatorë Elektrolitik, 1μF, 400V
0,11
(me TVSH): 0,02
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Kondenzator i alumintë elektrolitik radial.

Kondenzatori elektrolitik është lloj i kondenzatorit që përdor elektrolit (lëng jonesh që përçohet) si një prej pllakave të tij për t'u arritur kapacitet më të madh në një njësi vëllim.

 

Karakteristika:

  • Kapaciteti: 1μF
  • Tensioni: 400V
Kapaciteti 1 µF
Tensioni maksimal 400 V-DC

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.