Stacione Meteorologjike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-WS ADD01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST2SEN
Senzor, Stacion Meteorologjik, -30 °C - +60 °C, Wireless, WEST401WT, WEST402WT, WEST404BK
7,21
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-WS400
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST202GY
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Data / Koha, Njësia e Јashtme, 0 ° C - 50 ° C
23,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-WS205
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST201GY
Мeteorologjik, Stacion, Alarmi, Higrometri, Sensori në Natyrë
18,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST401WT
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 - 70 °C
31,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST402WT
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 °C - 60 °C
31,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-WS03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST403BK
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 °C - 60 °C
38,14
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-WS04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST404BK
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 °C - 60 °C
30
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BAL-THERM11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 595396
Termometer, -20 °C - +50 °C, Retro
3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.