Stacion Мeteorologjik

KN-WS205
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: WEST201GY
Мeteorologjik, Stacion, Alarmi, Higrometri, Sensori në Natyrë
18,99
(me TVSH): 2,9
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Weather station to display the latest weather information. The weather station works with a remote sensor and transmitter and displays both the indoor and outdoor temperature. Moreover, it is equipped with a hygrometer, which measures the humidity in a room. The weather station also features a calendar and a clock with alarm and snooze function and is therefore very convenient both at home and in the office.

 

Features

    Measures both indoor and outdoor temperature to give a complete view
    Equipped with hygrometer to measure the indoor humidity
    Also suitable to be used as a clock, displaying date and time
    The clock features an alarm and snooze function

Weather Forecast
Temperature
Hygrometer
Remote Sensor
Time / Date Stamp
Radio-controlled clock
Alarm Clock
Mbushje
Bateria
Numri i baterive 5
Bateria
AAA
Outer shell color
 
 
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.