Rele

REL-124010/L
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PANASONIC
MFR Part No: AHN111Y2

Rele, SPDT, 240VAC, 10A, LED.

17,7
(me TVSH): 2,44
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Relay one pole 240V-AC, 10A, with LED indicator. 

Overlaps one contacts, SPDT (single pole double throw).


Features:

 • Contact Form: SPDT (1 Form C)
 • Coil Type: Non Latching
 • Contact Rating Current: 10A
 • Coil Voltage: 240VAC
 • Coil Current: 4.80mA
 • Contact Voltage: 250VAC/30VDC
 • Coil Resistance: None
 • Coil Power: 1.20VA
 • Operating Temperature: -40°C~+70°C
 • Number of pins: 5 Pin
 • Dimensions (mm) LxWxH: 29x13x29
No of Switches 1
Nr.i pinave 5
Dimensionet 29x13x29 mm
Pesha 19 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.