Ndërprerëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
EATON LS-11S/L
Informata të shpejta
(0)
Nderpreres, Limit, Roller, NO/NC, 6A, 415 VDC
40
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SS-09
Informata të shpejta
(0)
Nderpreres, Slide, NO/NC, 21P, 7CO, Panel
1,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRS 2X6P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CK1030
Nderpreres, Rrotullues, 2x6P, 5A, 30°, Panel
2,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRS 3X4P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CK1051
Nderpreres, Rrotullues, 3x4P, 5A, 30°, Panel
3,05
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRS 4X3P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CK1032
Nderpreres, Rrotullues, 4x3P, 5A, 30°, Panel
3,05
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DRS 1X12P
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: CK1029
Nderpreres, Rrotullues, 1x12P, 5A, 30°, Panel
3,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Z-15GQ22
Informata të shpejta
(0)

Ndërprerës Mikro, 15A, Roller, IP62, 1NO

26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.