Ndërprerës Rocker

W8-12119/R
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND

Ndërprerës Rocker, DSDT, 16A, 250 V, i kuq.

2
(me TVSH): 0,28
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Switch with 4 contacts, 16A.

Overlaps 2 contacts (ON-OFF).

 

Features:

 • Legend: I-O (White)
 • Contact Configuration: DPST
 • Termination Type: Solder Lug
 • Mounting Type: Panel Mount
 • Illumination: No
 • Switching Function: ON-OFF
 • Housing Material: Polyamide 6.6
 • Switch Colour: Black / Red
 • Actuator Type: Rocker
 • Cut Out Size (Rectangular): 30 x 22 mm
 • Contact Voltage: AC 250 V
 • Width: 25.2 mm
 • Poles: 2
 • Length: 32.1 mm
 • Height: 17.1 mm
 • Contact Current: 16 A
No of Switches 2
Rrymë maksimale 16 A
Dimensionet 30x22 mm
Ngjyra
 e kuqe
Pesha 12 g
Gjatësia 17,2 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.